Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Audio otázka - odposlechové bedničky

Ahoj, mám studiové bedničky se zabudovaným zesilovačem. Každá se zapíná zvlášť a nedávno při poslechu se mi ozvalo z jedný zničehonic takové hučení. Hned jsem ji vypnul. Teď když ji zapnu, vypadá to jako by do ní šlo moc velké napětí, prdne to a když jí vypnu, udělá to zvukovou ránu.

Mohlo by to být cokoliv, v první řadě bych hádal prdnutej nějakej filtrační kondík, což se občas stává, v druhé řadě to může být cokoliv.
Kdysi jsem kámošovi přeměřoval slavný 5.1 Geniusy, ty první, který začali dělat. Ve zdrojové části odešla zenerka, takže výstupní napětí bylo zvlněný a subwoofer hučel. Tím chci říct, že chcípnout mohlo cokoliv.