Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smradlavý kanál

Dobrý den, mám dotaz u nás ve firmě je takový malý zastřešený prostor a v tomto prostoru je kanál do kterého je sveden okap ze střech, do tohoto prostoru ústí také malé okénko ze záchodu a jelikož jsou lidé nevšímavý a netolerantní k ostatním dost často nechají to okénko otevřené- a nastává problém se kterým potřebuji poradit - ten kanál strašně smrdí a jde to samozřejmě všechno dovnitř a lidi si stěžují na zápach. Už jsem tam nalila Krtka (celé kilo), pak nějaký jiný chemický velmi účinný - bylo na něm napsáno - zacpala jsem díru pytlem naplněným vodou ale stejně to pořád smrdí. Výcucáře pozvat nemůžem nemá se tam jak dostat tak nevím co s tím?? Poradíte někdo - musím to nějak vyřešit - šéf už je dost nervózní ! Děkuji Lucie

Jak je ten kanál veliký? Kruh, čtverec, rozměry? Foto by nebylo? Aby se dalo určit zda je to nějaká podlahová či dvorní vpusť. Jestli je to jen podlahová vpusť (pochybuji) a ta by měla mít protozápachovou uzávěru (je tak konnstruovaná), nebo dvorní vpusť a ta ji může mít a taky nemusí. Pokud by tam zápachová uzávěra byla a byla funkční, pak stačí pravidelně jednou týdně zalévat vodou, v létě i častěji.

je to čtvercový kanál v zemi (cca 30x30) okapová roura je zavedena do země a na tento kanál napojena. Problém je taky - že do okapové roury se nedá nikudy podívat jestli v ní něco není - je zabetonovaná do země. Zda má kanál protizápachovou uzávěru či ne to opravdu nevím (dá se to nějak zjistit?) - šéf tvrdí že ano já myslím že ne - jinak by to asi takhle nesmrdělo? Pokusím se to vyfotit ale nevím zda se mi to podaří sem vložit. Prosím vydržte. Zatím děkuji Lucie