Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej ND na sporáky

Ahoj,
vlastníme elektrický sporák Electrolux EKV6500 a díky nekvalitnímu fastonu se téměř upálil přívod pojistného termospínače. Chci koupit nový termospínač a vyměnit to, akorát že těch pár servisů, co jsem zatím obešel, jsou pouze servisy - o samostatném prodeji dílu nechtějí slyšet.
Tak se vás ptám dobří lidé, jestli neznáte nějakou brněnskou firmu, kde by mi vyšli vstříc?
Na Internetu to nenacházím vůbec.
Samotný termospínač má na sobě napsáno (možná nejsou všechna písmena správně, nešlo to skoro přečíst):

16A 250V~
III-00 F300
5LTH

Podle obdobných spínačů jsem se dovtípil, že 300 znamená vypínací teplotu - víc ale nevím.

Děkuji za doporučení, kde ten bazmek sehnat.

Nejspíš se to tak nejmenuje. Popsal jsem to podle jeho funkce. Jedná se o malou plastovou kostičku velikosti kostky cukru, která má jednu stranu kovovou a kouká z ní centimetr závitu, díky kterému se dá přišroubovat k troubě a ohřívá se spolu s ní. Na druhé straně má dva fastony a uvnitř, domnívám se, bimetal.
Fotku jsem bohužel neudělal, neměl jsem v době, kdy jsem měl sporák rozdělaný, k dispozici fotoaparát. Nicméně je to velmi, velmi podobné tomuto: http://www.nymbursky.net/nahradni-dily/sporaky-tro uby-grily/detail-pojistka-sporaku-250-c-nahradni-d il-4424.htm s tím rozdílem, že na fotografii je provedení se dvěma plíšky s dírama pro přišroubování, zatímco já potřebuju provedení s jedním závitem.