Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trubky II.

Dobrý den, posílám foto dalšího pokoje s trubkami a prosím o radu, co s nimi. Namalovat, zakrýt nějakou kapsou apod. Díky
[32PB280966_tn.jpg]
[mod]Úprava vložení obrázku (Rce)[/mod]

Proboha, proč to táhli všechno horem jako v dobách rour od parníku, když se dělalo termosyfilitické - pardon termosifonové topení?
Teď už se s tím nic nenadělá, tak zapatlat nějakým malbytem, co se budou dělat stěny, on na tom bude držet (když se na to nebude šahat).