Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Renovace vany

Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat kdo máte zkušenost s renovací vany instalací vložky.Zajímalo by mě jak je toto náročné na provedení a pokud máte představu kolik stojí takováto vložka.Děkuji Pavel

Renovace je naprosto nenáročná,firmě se zaplatí těch 5 - 6 000 a druhý den už se můžete koupat.
Druhá možnost je natřít si epoxidovým emailem vanu sami.To přijde na několik stovek a trochu práce,výsledek je podle šikovnosti skoro stejný.
JABRAKA

já teda nevím,ale zdá se mi to dost 6000kč za vložku.Zrovna před měsícem jsem měnil v prádelně starou vanu-koupil jsem obyč.smaltovanou cena 2100 ,nožičky 300kč pár cihliček ytong 5cm,pytel lepidla.Obyč obklad se nechá koupit za 150kč metr...Taky nic levného a hlavně bordel a ted babo rad