Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Topení

Dobrý den. Mám nově provedené topení kotel junkers 24 plocha cca 100m 7 radiátorů poslední 3 radiátory hřejí jen do vrchní poloviny.(Odvzdušněno,seřízeno a stále nic) jen když zavřu předchzí radiátory začnou hřát koncové po celé ploše.Nemůže být problém ve vedení potrubí v jednom průměru ? (18) Díky

Osmnáctka na 7 radiátorů je tak tak. Mělo to být dvaadvacítkou, aspoň ke čtyřem, tři na tu 18tku. Jinak souhlas se zvýšením otáček čerpadla a regulací radiátorů.

Nebo zaletovaný skoro celý průřez trubky. Jeden učedník tak učinil, v koleně byl zaletován nějaký sajrajt. Bezvadně se to hledá, nemít ultrazvukový defektoskop (k jiným účelům), hledají to ještě příští rok :-D.