Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem použití paropásky okolo plastových oken - i pod parapety?

Dobrý večer,
Chci se zeptat na vaše názory a zkušenosti ohledně použití paropásky okolo plastových oken - zevnitř a zvenku - je nutné dát je i pod parapety?
Jde mi o podkladní profil, který se zacvakne zespodu na stěnu rámu okna. Na tento podkladní profil se pak z obou stran doráží parapety. Jakým způsobem se tam ty pásky upevňují?
Vybírám okna z několika nabídek, a některé firmy mi tvrdí, že paropásky dávají pouze ze tří stran, právě kvůli té liště. Trochu se mi to nezdá a nechci za pár let vše nechat předělávat. Materiál domu je voštinová cihla.
Děkuji všem za radu.

Ahoj,jasně, paropáskami myslím přesně tohle. Na značce snad tolik nezáleží.
Parotěsné a vodotěsné pásky – ČSN 730540
Parozábrana se má dát ze strany interiéru, ze strany exteriéru se aplikuje komprimační páska, která je vodovzdorná a paropropustná.
Na webu jsem našla i tohle montážní video, kde je vidět, jak se paropásky lepí ze všech čtyř stran rámu okna, ale tam zas není dole na rámu okna ten podkladní profil: http://www.makroflex.cz/produkty/montazni-video.ph p