Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno solární dobíjení autobaterie

Má někdo zkušenost z dobíjení autobaterie pomocí solární desky ???, hledal jsem v podobných a nic nenašel... díky

změna předmětu, původně: hledal jsem v podobných a nic nenašel..., dobíjení autobaterie pomocí solární desky (sHpy00n)
trochu jsem to zkratil (sHpy00n)

Ne sice já osobně, ale kamarád, taky rybář solárkem dobíjí baterie pro elektromotor na delších výpraváchtrochu jsem to zkratil. Celkem s obavami kupoval panýlky před nějakými 3-4 roky a dal za ně docela ranec, ale je setsakra spokojenej. Dokonce řiká, že kdyby to tušil, pořídil by výkonnější, ještě za větší ranec. Škoda že se ho teď nezeptám. Je na rok v Asii jen s batohem na zádech tak moc nekomunikuje.