Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Očistění piskovcového obkladu

Zdravím,
Mám u domu opěrnou zed obloženou pískovcem.Ten je za leta špinavý a potřebuju ho očistit.Zkoušel jsem vapku,ale výsledek nic moc.Neexistuje nějaký specialni drátěný kotouč do vrtačky,kterým by se to dalo obrousit a následně natřít silikonovým ochraným nátěrem?

Kdyby byl povrch rovný,možná by to šlo,ale obklad je ze štípaných pískovcových pásků a ten rovný není.Zkusím rozbrušovačku z drátěným kotoučem a uvidím. Co se týče nátěru tak použiju Lukofob 39 ,který je na tuhle aplikaci určený.