Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příjem a současné nahrávání DVB-T

Mám TV bez digit. tuneru na kterou přijímám pozemní digit. vysílání prostřednictvím DVD-HDD rekorderu s DVB-T
tunerem, kde lze samozřejmě sledovat i nahrávat současně pouze stejný kanál.Dalo by se vyřešit sledování i nahrávání různých kanálů např.přidáním set-top boxu - stačila by jedna anténa a potom svedení signálu z obou přístrojů do TV ?

Anténa pro příjem digitální televize je stejná, jako pro příjem analogu. Musí se vybrat kanálová pro dané digi pásmo, nebo pásmová (např. matrace) Se získaným signálem pak manipuluješ jako zamlada, to znamená rozbočovače, zesilovače atd. Čili z jedné antény nakrmíš všechny televize v domě. Pro tebe by stačil rozbočovač.