Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdrátový zvonek k rd. domu

Dobrý den chtěl, bych poradit s výběrem bezdrátového zvonku k rodinému domu. Dosah okolo 100 metru pres 3 zdi. Uvítal bych další funke jako je měření teploty atd. Cena okolo 2 tisic. Za případné návrhy produktu děkuju.

Zcela správně. Každé zařízení má být jen na svůj účel. Též doporučuji tlačítko přivařit nebo jinak velmi pevně přidělat, vtipálci je rádi kradou. Ve firmě jsme měli tři, když byly na samolepku nebo na suchý zip, někdo je do týdne čajznul. Nyní je tlačítko přiděláno desítkou hmoždinkou a je tam už měsíc.

:i: Osvědčilo se mi bezdrátový tlačítko schovat do zamykatelný poštovní schránky (přidělat na suchý zip) a k němu zvenčí slabou dvojlinkou přidrátovat obyčejný zvonkový tlačítko, který je přišroubovaný na schránce.

Požadavkům tazatele snad vyhoví ...

Bezdrátový zvonek Norwich ?=? Bezdrátový bateriový zvonek SC352
Repeater SC300
Náhradní tlačítka

Bezdrátový zvonek s hodinami HX CLOCK

Zazvoňte na mě, až to za ty peníze bude umět prát, vařit, uklízet ... ;-)