Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem renovace parket

Jak mam postupovat pri renovaci parket,krere maji docela velke mezery a nechci je prekladat?Prodava se nejaky tmel,ktery ty diry schova?Slysel jsem,ze mam piliny po brouseni michat z tmelem a tim vyplnit mezery.ale nevim jestli to je pravda.Mam nejdriv brousit a potom az zadelavat diry?poradi prosim nekdo i postup?dekuji

Když byl u nás parketář, tak si na zatmelení děr (nebyly ale nijak velké) přinesl vlastní dřevěný prach (z nějaké minulé zakázky). Prach smíchal s lakem (tuším nitro?) a vytvořenou hmotu pomocí špachtle nacpal do škvír. Do druhého dne nechal zatvrdnout a pak celou podlahu přebrousil (speciálním strojem). Tedy ještě zdůrazním - nejdřív tmelit, potom brousit.