Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nechyta cin na mikropajku

Ahoj, chtel bych se zeptat jakozto laik. Mam mikropajku ktera ma medeny hrot, nemohu za boha na ni prichitit cin, vubec se to na ten hrot nechyta, normalne to udela kulicku a odpadne, zkousel jsem hrot namocit do kalafuny a nepomaha to, nevite co na to?

Vousaté téma - zamykám (Kurt)

Můj drahý Čumile

1) Všiml jsem si ale v googlu je tenhle odkaz pořád relevantní.
2) Taky mě to tu dost vytrolilo ..
3) Doufám že i tobě můj příspěvek pomohl
(naposledy jsi tu přispěl skoro na přelomu roku 2009/10{asi nuda}, věděl si prd což svědčí něco vážného o tvé inteligenci, nebo jsi starý člověk{děda} a pak se Vám moc omlouvám a je tu odkaz na google http://www.lmgtfy.com/?q=how+to+Soldering+AND+micr oSolder )