Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vrácením krbové vložky prodejci (koupena bez dokladu)

Zdravim vsechny.Vim ze sem tento dokaz vubec nepatri ale chodi jsem dost lidi a snad nekdo bude vedet co mam delat....Koupil jsem si od jedne nejmenovane firmy teplovodni krbovou vlozku.Puvodne stala 34tis ale nabidl me majitel ze mi ji necha za 26tis bez dokladu.Tak jsem souhlasil a koupil.Po instalaci jsem zjistil,bohuzel mym spatnym vypoctem vytopnost vlozky.Ohrala vodu max. na 40stupnu.Topil jsem v ni pouze 10hodin!! Tak jsem ji kompletne nechal odmastit a vycistit a jel jsem ji vratit.Majitel me vsak odmitl vratit penize,nabidl jsem mu at si necha 4tis a zbytek mi vrati ale odmitl s tim ze uz je vlozka pouzivana a je-likoz nemam zadny dokla o koupi tak mi rekl ze ji u sebe necha a daji do komise.Uz je to mesic a porad nevola a me nebere tel.Je to pekna svinarna .Nevim jake mam moznosti kam se obratit.dekuji za pomoc

Změna předmětu, původně: problem s vyberem (host)

I za 22tis jí bude těžko prodávat, prostě není nová. Po měsíci zjistíte, že jí neprodal a co? Půjdete s cenou níž? Tyhle kůžičky znám z autobazarů. jemu v tom neleží peníze, nic ho netlačí.

no je-likoz je tam i vyrabi,tak si nemyslim ze by ji neprodal za stejny penize.Muze je tam znovu nastrikat a prodat za jeho puvodni cenu.Jde jen o to ze me to nerekne a bude tlacit na pilu ale ja s cenou niz nepujdu.To si ji radeji vezmu zpet a ulevim si na jeho nosanku. Myslim s i ze by nemel bYt problem ho treba nejak udat,protze jsem zjistil ze nejsem jediny koho takhle po....l . Nemuze si jen tak prodavat bez dokladu,neni to nahodou danovy unik