Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přepěťová ochrana + 3m kabel

Zdravím. Hledám nějakou přepěťovou ochranu s kabelem kolem 3m a 5 zásuvkami, ale těžce jsem narazil. U všech se pohybuje délka kabelu jen 1,8-2m. Nevíte o nějaké opravdu kvalitní, která by splňovala tyto podmínky?

Na co tu přepěťovku budete mít ????Pokud nemáte přepěťovky B a C v systému tak to koupíte jen na okrasu a stejně Vám při přepětí vše odejde....B se dává před Hl. elektroměr a typ C do hlavního rozvaděče bytu, domku...pokud tam nedáte všechny tak tu poslední máte na PRD!!!
Je to myšlené lidíma, co tomu nehoví!!
Všechny tři Vím vyjdou pro domek cca 55 000.-Kč !!!