Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zepakomp

Dobrý den,prosím ,věděl by někdo el.zapojení přístroje Zepakomp,starý typ,pro měření množství vody,ev.teploty.Děkuji

Pomůže tento ODKAZ? Je to směřované na jiné kecfórum a v odkazovaném vlákně řeší jakýsi regulátor Zepakomp. Pak je tam jeden zajímavý příspěvek, který si zde dovolím citovat:

Otestoval jsem ZPA Nová Paka. Po telefonátu s obchodním oddělením, kde se omluvili, že tenhle manuál ještě nemají v PDF a musím chvilku počkat, než ho naskenují, mi za 2 hodiny poslali mailem naskenovaný 20-ti stránkový prapramanuál k Zeparisu (r.1978).
Takže mají opravdu hluboký archív a vztah k zákazníkům.

Tady je kontakt, kdybyste někdo potřeboval
Miroslav Marks
ZPA Nová Paka a.s.
Tel. 493 761 234

Velká pochvala do Nové Paky, slušný výrobce.