Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cislo popisne

ahoj

nevite nekdo, jestli, kdyz zijou dve rodiny v jednom dome ..kazda ma svuj vchod i svuj vjezd... muzou mit kazda i sve popisne cislo?

nebo treba rozdeleni 1723A a ta druha 1723B ??

Stve me, ze porad hazi jejich veci k nam do schranky...

prece kdyz je dvojdomek, tak tam taky ma kazdy sve cislo

tady se bydli tak, ze je jedna rodina v patre, druha dole...dum neni propojen, kazdy chodi svym vchodem..., jezdi svym vjezdem, chodi svymi vratky, uziva svou zahradu

dekuji moc

Záleží, jestli je to kolaudované. Jako jeden dům s dvěma bytovými jednotkami = jedno popisné číslo. Nebo jako samostatné domky nalepené na sebe (jako řadovka, musí být mezi protipožární zeď, nesmí probíhat skrz trámy ani latě atd) = dvě popisná čísla. Dle zákona musí mít každý označenou schránku jmenovkou. V čem je tedy problém? Doručovatelka neumí číst?