Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čištění sedačky

Tak jsem tu zas s dotazem na sedačku,ale tentokrát se jedná o tu doma v obýváku.Jaksi nám na ní močí pes.Nevíte o něčem spolehlivém co ji vyčistí?Taky malej se tu a tam opře mastnejma packama...je to takovej ten materiál co vypadá jako zdrsněná kůže..

Ručně ani náhodou, to se jen špína zašmudlá do čalounění a vpije se ještě hlouběji. Doporučuju třeba tohle: www.vax-cr.cz, mám ho asi 4 měsíce a maximální spokojenost. Ten přístroj fakt umí! Zaváděcí cena je proti konkurenčním výrobkům a za prakticky stejnou kvalitu víc než zajímavá, takže koupě určitě stojí zato. Kdybys byl třeba Leoš Mareš, nebo šéf ČEZu Martin Roman, můžeš si koupit například Rainbow za 127 000 Kč (bez slevy za další dohodnutou předváděčku). Umí to samé co VAX, jen je o krapet dražší, aby měli dealeři na tučné výplaty a mohli se (většinou i s celými rodinami) školit v USA... ;-)