Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou penetraci na vlhký beton?

Zdravím,potřeboval bych poradit jakou penetraci mám použít na vlhký beton(pod asfaltové pásy),Je to střecha garáže,před 14 dny zabetonovaná,ale pořád prší a začínají se objevovat mokré skvrny,musím urychleně střechu zaizolovat.Předem dík za každou odpověď.

Dík za odpověď.Můžeš mi napsat přesný název. Slovilack,
zadal jsem to strýčkovi Google,ale nic mi nenašel.Jo a ještě můžu na tuto disperzi dát ipu,nezničí ji plamen?A když je počasí jako dnes,že poprchává nebo jak straší že bude mrznout,nevadí to disperzi.

Asi jsem to napsal blbě, název je Slovilax,nebo duvilax.Vinylacetátová disperze.
Ještě jedno použití na střechu garáže je dát to jako plnidlo do potěru střechy,ale to vše je v dnešním počasí kritické.Asi ti nezbude čas.
Tak to řikryj zatím plachtou a nech to na jaro.
JABRAKA

Proboha jenom ne disperze jako penetraci pod asfaltové pásy na střechu! To bysme mohli rovnou vyhlásit revoluci ve stavařině. Chlapi neuražte se, ale fakt jediná rozumná věta, která tady padla je od Jabraky a je to tahle:

Tak to řikryj zatím plachtou a nech to na jaro.

Za tu se plně stavim, páč nic jiného se už teď opravdu nedá dělat, pokud nechcete přemýšlet co s vlhkostí (vodou) uzavřenou v konstrukci střechy.

Dík za všechny odpovědi,nezávisle na Vás jsem zkoušel ještě něco dostat v okolí z pokrejvačů a všichni mi potvrdili,že nejlepší je to nechat na jaro a teď to přikrejt plachtou.:-)
Ale je tu ještě jeden problém.Známá stavební povolení na toto dílo dostala asi před jedenácti lety a nechala si ho prodlužovat(musela čekat na reklamaci vrat,když toto po sedmi letech úspěšně vyřídila,tak ji pro změnu fachmani co dělali střechu na baráku rozbili většinu hurdisek,které se už nevyráběly.V reklamaci nakonec neuspěla,firma zkrachovala),tak jsme tento podzim konečně hurdisky sehnali,střechu zabetonovali a jaké bylo její zděšení,když teď přišla na stavebňák a tam jí řekli,že už jí stavební povolení na toto dílo neprodlouží a jestliže do 20.prosince to nezkolauduje,tak jí vše zaniká a bude to muset zbourat.Zákony neznám,proto se ptám jestli existuje nějaká možnost jak prodloužit toto stavební povolení.

Kamaráde,mohu ti říci,že mám známého,který si pomocí slovilaxu střechu zaizoloval a pak na to asi po třech letech dával Ypu.Ale je nutno podotknout,že ten slovilax dal v množství asi 10 % do krycího betonu.Po zatvrdnutí byla střecha pro vodu nepropustná.Tu Ypu zcela bez problému ,po asfaltovém nátěru,na ten beton položil.

JB