Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrzající parkety

Dobrý den, bydlím v malém bytě 1+1 a v pokoji mi strašně vržou parkety. Kamarád mi radil, že nejlevněji to mohu opravit tak, že spáry zaliju čirým lakem. Prý to podlahu zpevní a nebude vrzat. Co mi poradíte - mám to zkusit? Děkuji Irena

Jo to by asi mohlo pomoct, ale ten lak neni levny.
Otazka jeste jestli jsou parkety lepene, nebo jenom pokladane. Kdyz jsou jenom polozene tak by to slo rozebrat a prelozit na sraz ... ale nekolik jich pak muze chybet, doplnit neni problem ale budou v jinem odstinu.
Jinak dela se i to ze se parkety prebrousi, zbrus se pomicha s lepidlem a vznikne naprosto prirozeny tmel kterym to pak lze pretmelit misto toho laku, ale to zalezi jak velke mas mezi nima diry atd. posli foto

DKK