Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepení patexem

Dobrý den, kamarád mi tvrdí, že lepil na sádrovláknité desky, kterými má udělanou koupelnu, obklady lepidlem patex. Vůbec prý nepoužil klasické lepení, pouze pak vyspároval. Myslíte, že je to možné a dlouhodobé řešení? díky!

Patex vyrábí ale škálu lepidel na všechno,takže by bylo dobré zjistit,který typ použil.Ale nemusí použít Patex,obklady se dají nalepit jakýmkoliv vodovzdorných lepidel,s dobrou přilnavostí na kachle.
JABRAKA