Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Barva na obklady

Ahoj,
asi Vám můj dotaz přijde zvláštní, ale chci se zeptat, zda se vyrábí nějaké barva, kterou by se daly natřít kachličky v koupelně a trochu slušně to vypadalo? Bydlím v nájmu a proto se mi nechce investovat do nových obkladů, ale ta barva co tam je, mi už leze na nervy, tak mě napadlo, jestli by to nešlo něčím přetřít?

No my jsme to v podnájmu vyřešili samolepícíma tapetama. Držely v koupelně krásně 4 roky a šli kupodivu i lehce dolů. Jenom, my jsme je tam měli jako "dyzajnový" doplněk na pár kachličkách, nevím jak by to vypadalo nalepené přes celou stěnu.

To Daneva.
Pokud si chceš pohrát a vylepšit vzhled obkladů,asi nejlepší postup je nalepení čtverečků z DC-FIX tapety na každý obklad zvlášť.Musí být lepen jen na rovné části obkladu.Nařežeš je z pásů přesně ostrým nožem podle pravítka,ne nůžkami.
K dispozici je celá řada vzorů i transparentních,dokonce i kovového vzhledu.
JABRAKA