Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidlo na zrcadla

Chci poprosit o informaci. Chctěla bych v koupelně přilepit na obklady zrcadlo lepidlem na zrcadla. Jen by mě zajímalo, jestli potom, kdybych se rozhodla zrcadlo sundat, půjde to lepidlo odstranit z těch obkladů tak, aby nebylo vidět, že tam kdy nějaké bylo. Nechci ty obklady zničit. Děkuji za odpověď. Lilu

Lepidlo už máš koupené nebo jej teprve budeš kupovat? Na etiketě bývá uvedeno, čím se dá odstranit nebo si stačí k tomu výrobku na netu dohledat tzv. technický list, tam to je také uvedeno.

Např. lepidlo na sklo Soudal:
http://www.soudal.cz/cz/product-detail.php?evc=131 7800

Čištění: Před vytvrzením lze čistit acetonem nebo White Spiritem (lakový benzín), po
vytvrzení mechanicky a Odstraňovačem silikonu Soudal.

Než se plácat s lepidlem, tak raději použij oboustrannou lepící pásku. Vyjde tě to levněji, problém s odstraněním nebude a drží to opravdu perfektně. Koupíš ji třeba v OBI nebo jiném supermarketu anebo pokud budeš kupovat zrcadlo u sklenáře, tak ti k němu rovnou prodají i tu oboustrannou lepící pásku, protože to také používaj.