Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit funkčnost LED diod ve světle?

Zdravím,
potřeboval bych radu jak nebo čím jde zjistit jestli funguje správně led dioda.
Žádné měřící zařízení nemám,Jde o diody ve světle a myslím, že jsou špatné jen některé.
Díky za pomoc.

Změna předmětu, původně: led dioda (host)

Tak fajn,kupuji levné a funkční věci,nejsem tak bohatý.Mám i další takto levný.Do budoucna chci něco chytřejšího,bastlívám různé věci,tak se u mě neztratí.Tímto opravíte spoustu věcí,je to o Vašem elektronadání-dříve tyto věcičky nebyly a lidi si poradily taky a za levno:-)