Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem topeni - cenove zkusenosti

Ahoj vsichni

chci se zeptat jake mate zkusenosti s cenou za topenarske rozvody v baraku.
Mam na mysli nakou hrubou kalkulaci, orientacni vzorecek pri nabidkach firem, neco ve forme cena radiatoru x ostatni instalacni material x prace topenare. Treba 2 x 1 x 1 (20 000 x 10 000 x 10 000).
Potrebuju topeni s 5 radiatory bez bojleru atd, pouze rozvody a radiatory s pripojenim na stavajici kotel. Mam nakou nabidku ale pride mi to moc ... tak me zajimaji vase zkusenosti.
Diky predem

DKK

Ahoj,radiátory z Polska,koupené přez AUKRO,7kusů rozměr 600mm krát 1200mm-13500kč i s dopravou.Pec si udělám sám v práci,takže zadarmo a rozvody v mědi plus expanzní nádoba plus práce do 15000kč.Takže do 30000kč se vlezu určitě.Rodinný jednopatrový dům 3 plus 1.