Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvetrávanie polystyrenu

Ahoj,mám dotaz:CO SPOSOBUJE ZVETRAVANIE POLYSTyRENU?

Myslím to ked necháte holý polistyren vonku 2 roky.A či by zvetral aj po rokoch v interiéri.

Jedná sa o to,že zo STYRODURU /extrudovaný polystyren/ lepím teráriá.Návod mám od kamaráta,kt.takto zlepené teráriá natahuje klebrom-to my ale moc nevoní a hladám lahšie riešenia:
1,vadilo by keby som nechal len holý styrodur?
2,ak nevyhovuje 1,stačilo by ho len pretriet DUVILAXOM BD20?
3,máte nejaké lepšie riešenie?

Vopred dakujem

Jak praví milan,jediné co likviduje polystyren,je sluneční světlo,hlavně jeho tvrdá složka UV žiarenie.
Neví,m,zda je tento materiál výhodný pro stavbu teraria,ale proč ne,když to ty potvůrky,co v tom chováš,neprokoušou.Nezkusil někdo z teraristů komůrkový polykarbonát?
No ještě k tomu PS.Proti účinkům UV pomáhá odolávat TiO2 oxid titaničitý,titanová běloba.Možná by nebylo od věci do toho duvilaxu ji přidat větší množství a pak to tímto natřít.TiO2 je jemný prášek a lehce se zamíchá.
JABRAKA