Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Poškozená pracovní deska v kuchyni.

Ahoj..
Podařilo semi odštípnout kus pracovni desky v kuchyni. Je stara cca 3 tydny, tak jsem totalne znicenej :-(

Je to pres tu oblou hranu...Dlouhe asi 2 cm, siroke 3mm. Barva je to stribrna. Nevite nekdo, jestli se prodavaji nejake specialni kyty nebo tmely, silikony nebo ja nevim co, cim by se to dalo zamzat a alespon mene zviditelnit?

dekuji

Klídeček, nic hrozného se nestalo. V Horním Bachu (Hornbachu), možná i v OBI, mají jak desky, uříznou na míru. Též mají zažehlovací to lamino,různé opravné vosky a lepidla. Když budeš mít štěstí, slovíš tam i odborného pracovníka, co ti poradí. Ulovit pracovníka je však nadlidský úkon, patrně jsou prolnutí hmotou regálů do mimoprostoru. Protože jednou jsem tam nějakého blbce naháněl, vlezl mezi regály, já si ho nadběnul chodbičkou a ten chlap nikde.