Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obklad na fermacel

Dobrý den, jestli se na to již někdo ptal, tak mě nekamenujte, přes vyhledávání jsem nic neobjevil:-)

Hodlám obkládat koupelnu a slyšel jsem, že je dobré nejprve natáhnout síťku. Máte někdo zkušenost s obkládáním tohoto materiálu? Čeho se vyvarovat, nebo naopak určitě udělat...
Díky moc za dobré rady!

Na Fermacell,stejně jako na Rigidur není nutno dávat perlinku.Povrch je na rozdíl od sádrokartonu naprosto kompaktní.Sádrovláknité desky se mimo jiné k sobě lepí čelně a nemusí se přeplátovat perlinkou a sádrou.

JABRAKA