Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je možné takto parkovat

Prosím poraďte, v naší ulici je zákaz vjezdu nákladním vozidlům, a naše strana chodníku je určena jako parkovací zona. Je možné, aby zde parkoval soused s nákladním vozem který používá k podnikání a jeho výškou ničil větve stromů, které přesahují na chodník(tzn. lámal jejich větve při vjezdu na chodník). Obecní úřad mě nařídil, že mám tento strom dle nějaké vyhlášky chránit. Mám mu toto ničení oznámit? Nechci platit pokutu až strom zahyne, aby vše se nesvedlo na mě, že jsem to kvůli zákazu pokácení udělal. Místo na parkování v této ulici není problém, může stát klidně kousek dál.

Nehodlám polemizovat proč tam jedí soused s náklaďákem, třeba má vyjímku, nedo někdo odnesl dodatkovou tabulku, ale nikdo zde nemiňuje, že kdo může stát na chodníku, když tam je dovoleno parkování vozidel.
Určitě nemůže souprava která má 40 tun. Že? tak jak je to tedy s tím parkováním na chodníku?

repe, "vyjímku a druhý né" a proč by měl mít i druhý? Jaký druhý?
"každý vyjímku pro vjezd náklaďáků" to určitě ne. málokdo jí dostane,
"platí pro všechny ulice kde je tento zákaz" jasně že nikoliv, kda jste na toto přišel?

důležité je, že nesmí na chodník!!!!!!!!!!!!!!!!