Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká folie?

Jakou folii bych měl dát pod křidlice?Tu hydro?
A jak se bijou daleko od sebe střešní latě na křidlici brněnku?nebo jak se to vypočítává?
Diky za rady

Jakou folii bych měl dát pod křidlice?Tu hydro?

.. tu kterou dodává výrobce společně s taškami...

A jak se bijou daleko od sebe střešní latě na křidlici brněnku?nebo jak se to vypočítává?

.. přesná rozteč se určuje dle sklonu střechy a výrobce ji jistě uvádí v technickém listě krytiny...

Aha. Tak to je něco jinýho. Nicméně soused je doufám nevyráběl, že ne? Takže nějaký výrobce být musí a technický list, potažmo návod také. Což koneckonců kolega zoul již dokázal. Na tohle stačilo použít tu věc mezi ušima a googl. My samozřejmě rádi poradíme, jen prosím předhoďte nějaký větší trouble. Na tohle se nebylo třeba zde ptát. Proto jsem tak kousavej.