Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Štítek na Felicii

Dobrý den, máme v úmyslu koupit Felicii, ale na fotkách jsme si všimli, že na karoserii ( když se otevře motor )chybí hliníkový identifikační štítek výrobce. Nevíme, jestli je to problém, hrozí nějaký podvod ? Díky za odpovědi.

Je to problém. Štítek může být i jinde (např. na sloupku mezi předními a zadními dveřmi), nebo to číslo VIN může být vyraženo tzv. "Náhradním způsobem". Každopádně na tom autě musí být. Bez něj máte problém. Vím o čem píšu, protože jsem takhle koupil Favorita....:-/

jj, řešil jsem něco podobného, dovezené auto z venku a tehdy celníci na čáře se spletli ve VINu ve dvou číslech, bylo jasně vidět že se prostě překoukli při vypisování papírů, a bylo s tím tehdy vyřizování na 14 dnů