Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mokrá stěna uprostřed???

Dobrý den pánové, ráda bych znala váš názor na právě dokončenou stěnu, kterou jsme nahodili hliněnými omítkami, kvůli lepšímu odvádění vlhka z chodby. Chodba vyschla, ale stěny jsou uprostřed mokré a flekaté. Přikládám foto. Zbytek chodby už je dávno vyschlý, ale tato stěna ne a ne. Na fotografii kde je šedivý špric je ten samý problém, ale nachází se přesně v místě vedení komínu a ten nemá žádný kovový kryt, takže bych předpokládala že je to tím.Ale stěna protější je pro nás záhadou..:-( Už jste se někdy někdo s něčím podobným setkal a popřípadě jak to řešit? Díky za rady Karlička

Dobrý den, řešíme uplně stejný problém jako jste měli vy. Nahodili jsme stěny hliněnou omítkou a máme ještě asi horší fleky než jste měli vy. Zajímalo by mě, jak se vám podařilo problém vyřešit, moc by nám to pomohlo, nevíme si rady, co s tím. Máme hliněné omítky na všech stěnách. Moc díky!!