Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaký elektrický sporák vybrat?

Hledá se elektrický sporák
sklokeramická deska (klasický, ne indukční ohřev)
kombinovaná trouba
nějaké automatické čištění
šířka 60cm
barva bílá

Jako představitele této kategorie jsem našel MORA MEC 67322 FW
Má s ním někdo zkušenosti? Vítám hlavně ty negativní. Případně co mi doporučíte jiného (lepšího) v aspoň trochu srovnatelné cenové kategorii?

Požadován je snadno dostupný servis a co nejmenší poruchovost.

Zdravím všechny,
kupovala jsem si před nedávnem nový sporák. Nechtěla jsem nic drahýho, ale nakonec my kámoška poradila stránku, kde jen napíšu požadavek a oni mi odpoví. Docela jsem se toho obávala, ale funguje to a není to žádnej podvod. Doporučju..:)

reklama, link smazaný (L-Core)