Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odhlucneni zdi

Mam asi rok nove postaveny barak.Ted jsem zjistil ze jsem mel pouzit zdi 45 vsude :(
Dal jsem 15 pricky mezi pokoji a jde vsechno slyset.Znamy mi poradil ze to muzu odhlucnit sadrokratonem.Vsude uz mam plovouci podlahu.Muzu konstrukci na sadrokarton navrtat i do plovouci podlahy?Nechce se mi v cele misnosti rozdelavat a pak skladat.
Popripadne jestli znate lepsi zpusob jak odhlucnist pokoje mezi sebou

Musíte tu konstrukci pochopitelně upevnit do betonu. To, že je tam plovoucí podlaha není právě nejšťastnější. Zásadně ji totiž nesmíte upevnit ke stěně, právě kvůli snížení průzvučnosti. Takže rozdělat podlahu. Postavit konstrukci pro SDK (nesmí se nikde dotýkat té příčky), upevnit, vycpat minerální vatou, namontovat SDK, spáry vypěnit. Bude to asi celkem sranda. ;-)