Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit balsu?

Zdravim,

chtel jsem se zeptat, da se v nejakym obchode typu Baumax koupit balsa? Potrebuju koupit aspon metrove desky siroke aspon 20cm.. Zadne modelarstvi kde by se to dalo sehnat v blizkosti Usti nad Labem nemuzu najit... neni nekdo zdejsi kdo by poradil kde balsu koupit?

no chci si na zed udelat takove "3D" obrazky..
http://nalepsi.cz/productDetail.aspx?productId=S00 5%20small
treba vyrezat ctverec, natrit to barvou a prilipnout na zed.. :) na internetu takoveto ruzne "ornamenty" prodavaji ze dreva ale je to celkem drahe, tak me napadlo ze by se to dalo udelat z balzy... pred nekolika lety jsem s balzou hodne pracoval (lepil jsem letadylka) takze zkusenosti mam habadej :) nejake slozitejsi tvary si vyriznout zvladnu, kdyz to polepim tak mi staci deska 10(sirka)x100(delke)x3(vyska)... jen mam potom docela obavy s natirani balzy.. chtel bych to natrit ruzovou barvou (popr nejakym sprejem) a bojim se ze to zaprve nabobtna a nejak se to deformuje a zadruhe ze barva nechytne na lepidlo (kdyz z takoveho prkenka vyrezu casti na kruh a slepim je na sebe, zesmirgluju tak stejne tam muzou byt plosky, kde proste ten kanagon bude..) nevite zda je dobry napad natirat balzu barvou? popr jakou? a chytne to na lepidlo?? napr ten kanagon?? :)

jinak ano ano :) z lonska.. obcas sem chodil a poradil.. CVUT stavarnu porad studuju, ale minulej rok jsem podcenil matiku a misto toho jsem chodil na brigady :) no tak jsem se nedostal do 3. semestru takze ted jedu nanovo od 1. semestru s tim, ze mi uznali vetsinu zkousek.. ale jsem rad, aspon jsem dostal zavyucenou :) takze je mozne ze jsem s nim ve skupine :)