Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlaha vs. vlhkost

Dobry den vsem. Mam problem s resenim podlahy v domku v zaplavove oblasti Markvartice.Pred nedavnem jsem mel 1m vody v dome.Chtel jsem drevenou ale to jsme zamitl jako prvni-bohuzel. Dlazba s dekorem dreva je moc draha a tak jsem myslel na polouci podlahy z plastu.Nemate nekdo zkusonosti s touhle podlahou? Zatim jsem o ni jen slysel ze se vyrabi a nemohu se ji dohledat na netu. Nevim zda jsou odolne vuci vode,protoze potisk by mel byt z papiru(dekor)...diky za rady

myslím si, že taková podlaha bude po tom co se domem přežene velká voda stejně na vyhození, v lepším případě na demontáž, vyčištění a opětovné položení. Ta dlažba by byla lepší. Pod plovoučku se dostane voda a co s ní?