Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ceresit CT84 Express

Ahoj kutilove :-)

mate nekdo zkusenosti s vyse zminovanym produktem? Pouziva se to misto lepidla na polystyren.
Porovnal jsem to s lepidlem a vychazi to lepsi ... kdyz uz by jste mne odradili od verze nelepit vubec (mujp redesly prispevek)... tak bych o tom uvazoval ale preci nemam zkusenosti tak kdyz s tim nekdo delal, budu rad a myslim ze nejenom ja za zkusenosti.
Ten produkt nevypada marne a mam moznost to sehnat za rozumny peniz.

Diky za prispevky

DKK

Ahoj střelče.:-)S tou pěnou se dělá fakt dooost dobře.Nanáší se zhruba 2-3cm od okrajů desky po obvodě.Ještě se deska jakoby přepůlí na dvě stejné části.Dává se toho tak ve šlejšce 3cm.Je fakt,že je třeba, aby podklad byl rovný.Po zhruba 10 minutách s tou deskou už nehneš.Je dobré provádět práci ve dvou.Jeden nanáší a druhý lepí.Je to fofr.Můžeš hmoždinkovat,tak po 2hodinách.Na stěrkování a lepení perlinky mužešpoužít od stejné firmy lepidlo ZU.Jeden dotaz:Je to starý nebo nový dům,podklad je rovný?Kdybys něco potřeboval tak zavolej je to jednodužší.Stráňa 602195505