Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na pneu na kole...

zdar..potřebuju poradi nebo spíš mám dotaz... mám na mém jízdním kole pneumatiky o velikosti 26 x 1,9 mnoa je možno tam dát 26 x 2,0 2,1?? nebo to bude moc velké?...já si myslím že to možné je úrotože si myslím že to vyplní duša. proto prosím o radu..dík

hoši díík moc tak sem zo zkusil a šlo vše v pořádku...a ještě bych potřeboval...mám na hor.kole... kotoučový brzdy.. normal lankový mno a chtělo by to výměnu.. destičky + asi novej kotouč..nevíte kolik by totak stálo a jak se ty destičky mění??..