Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem motorek gril

Dobrý den,zdravim všechny kutili potřebuju poradit z čeho mám udělat motorek ke grilování selete,aby utočil tak cca 40kg

čo takto pravá ruka alebo ľavá alebo obidvoma a ak máte niečo s rukami tak potom to vzdajte lebo z toho selete nebudete môcť ani skúsiť ináč ja mám motorček zo starej mikrovlnky ten čo krúti tanier ale takú záťaž som na tom ešte nemal iba kurčatá a králiky