Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kódový zámek u kufru

Zdravím, máte zkušenosti s kódovým zámkem u kufru. Mám jej rozbitý, je to opravitelné? A ještě bych se zeptal jaký je rozdíl na skořepinových kufrech v materiálech polypropylen a polycarbon?

Opravitelnost číslicového zámku je iluzorní.Polypropylen je plast podobný polyetylenu.Levný,tepelně i mechanicky málo odolný.
Polycarbon(nikoliv polycarbonát)je plast,který je naplněn-zarmován- uhlíkatými vlákny.Vysoká mechanická pevnost,téměř nezničitelnost.Používá se i na lyže a hokejky,také na rybářské pruty a skokanské tyče.Podobně jako laminát,ale ještě pevnější.
JABRAKA