Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starší podlaha v garáži

Zdravím, potřeboval bych radu či osobní zkušenost. Mám v garáži již asi 20 let starou betonovou podlahu, která se již silně drolí a hlavně práší. Přemýšlím o řešení buď novým vystěrkováním a pak natřít nějakým latexem nebo nalepit dlažbu. Zajímá mě srovnání náročnosti, praktičnosti i ceny. Díky.

Já podlahu v garáži natřel barvou k tomu určenou,už nevím jak se to jmenovalo.Je to pohoda.Když tam dám auto a zkape z něj voda,tak ji snadno vymetu koštětem,dřív se to vsálo všechno do betonu.Dlažba je taky dobrá,ale drahé pořizovací náklady oproti barvě.Barva mě vyšla asi na 800Kč a za dvě hodiny jsem měl natřeno.A když mi něco na ten nátěr spadne,tak se nic nestane,když padně něco na dlažbu,dlaždice může prasknout a je to.Ale osobně se mi samozřejmně dlažba líbí víc.Zaleží na jednotlivci a finančních možnostech.