Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Umístění lednice

Ahoj všichni,
chci se zeptat, zda máte někdo v kuchyni lednici vedle sporáku, lépe řečeno vedle vestavěné trouby. Někdo říká, že tyto 2 spotřebiče by neměly být vedle sebe - jeden hřeje, druhý chladí. Máte někdo zkušenosti?

díky za reakce
Petr

Ano, co nejdál. Mimo jiné je dost blbý, když otevřeš ledničku a trouba, pokud je zrovna v provozu, tak tam nafouká teplej vzduch (vestavěná trouba mívá větrák). Navíc by byl vnější plášť ledničky ohříván a lednička patří k největším žroutům elektriky v domácnosti.