Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypouštění bazénu.

Prosím o Vaše názory či zkušenosti. Jak daleko se rozlije asi voda při vypuštění bazénu. Obash vody v bazenu ja asi 7 metrů krychlových. Je možné, že se objeví ve sklepě vzdáleném 20 metrů od bazénu? Vím, že záleží na složení půdy, ale je to taková normální černá zem. Děkuji.

Nejsem si jistej, kolik stoji dneska kubik, ale porad je to dost pod 100Kc(55? asi jak kde). Takze voda ma hodnotu 700Kc, spis min. Na kolik vyjdou prostredky k udrzeni teploty nad nulou i v mrazech?

K puvodnimu dotazu: Hodil bych do bazenu cerpadlo, nebo pokud je nadzemni tak jenom hadici a zalejval a zalejval... za 3 dny se to musi vsaknout, i kdyby nechtelo.