Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaká dvířka pro kočky?

Máte někdo zkušenosti s dvířkama pro kočky? Jaký typ je dobrý, jak to těsní, jestli tama netáhne a tak. Máme koček povícero a v noci když to chce jít dovnitř nebo ven, tak je to docela zajímavý, každé micině otvírat balkónový dveře.

My je máme taky. Po dvou letech pravidelného provozu zkřehla vlivem UV záření a roztřískala se na maděru. Je to šit.
A stejně už žádná dvířka nepoužíváme. Od té doby, co máme kočku, máme v baráku myši. Ten zmetek si vždycky přinesl živou na hraní a ona mu utekla. Tak si šel ven pro další... a já do obchodu pro pastičky. Teď nám musí napřed dycky ukázat hubu, než je vpuštěn.

Nám dvířkama dokonce měli tendenci chodit dom cizí kocouři a ten náš to nesl vcelku těžce. Tak teď mají utrum.
Ale zase musíme být rychlí při kočičích pranicích a dá tomu našemu last stand fallback - zrovna včera v noci jsem letěl otevřít dveře, z řvoucího klubka na dvoře se oddělilo jedno torpédo, proletělo dom, pokrvácelo chodbu, odbývák a kuchyň a nakonec sebou žuchlo do pelechu a sledovalo, jak hodinu utírám krvavé fleky ze skříní, podlahy, batohů... aby ráno v pět šel zase ven. Nezmar.
Kdybych věděl, že nebude tahat tu havěť dom, pořídím něco takového - http://www.zoohit.cz/shop/kocky/site_dvirka/dvirka_flapy/s_mikrocipem/152335 - ať má volnost.
Ale krom myší už donesl i kosa, v botě jsem našel slepýše a v koupelně potkal užovku. Ať mi někdo povídá něco o tom, že kastrovaný kocour je lenoch, co se nepohne z gauče.