Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pozinkovnaé pletivo

Nevíte prosim vás někdo, kde v Praze sehnat pozinkované pletivo s oky tak 1cm? Už jsem byla ve dvou železářství a nic (v jednom mě dokonce předtím telefonicky ujištovali, že to mají a když jsem tam pak přišla, tak prý že to sice měli, ale už to nevedou a vést nebudou.) Díky.

Horní Bach nebo OBI? Sice jsem se o pletiva nezajímal, ale hojnost jsem jich viděl. Králičina, nebo pletené jako plot? Zkusit železářství Brandýs nad Labem na náměstí, tam jsem sehnal dosud vše a když neměli, do týdne sehnali.

to pletivo co sháním má být 4hranné, pozinkované, oka 10x10mm, síla drátu asi 1,4mm - na těch odkazech jsem našla jen 6hranné nebo celá balení - OBi mohu zkusit dnes, ale obávám se, že mě setřou... přinejhorším mohu zajet do brandýsa

trapné je, že toho potřebuju jen kousek (tak max. 2m), každopádně děkuji všem za typy