Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2-TON, 3-TON

Dobrý den,

nedávno jsem kupoval nějaké dvousložkové lepidlo a všiml jsem si, že je na některých lepidlech označení 2-TON a 3-TON. Neví někdo, co tato označení znamenají a existují i nějaká další jako 1-TON nebo 4-TON a podobně?

Jedná se o epoxidová dvousložková lepidla prodávaná fy Alteco.Jediné co jde zjistit,že lepidlo,označené 2-TON je tekuté,smíchají se dvě kapalné složky.
Doba tuhnutí je asi 30 min.
3-TON jsou pasty.Čiré a průhledné,nebo s plnidlem.
Ovšem takových lepidel a výrobců je celá řada a toto označení nemají.
JABRAKA