Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová kuchyň

Dobrý den rekonstrujeme dům a chceme novou kuchyň,líbí se mi návrhy od firmy Oresi ale na jiném diskusním fóru uvádějí lidé že jim dvířka dojdou oštípané a jiné závady.Máte někdo zkušenost s touto firmou?Nebo mi můžete doporučit jinou,cenově v normě.Kuchyňská linka do tvaru L a celkem cca 5m-cena do 50000kč.Všem za odpověď děkuji.

Díky za odpověď,jsem ze Zlína a nevím kde poblíš je Ikea a na internetu není moc kuchyní k zobrazení,máte někdo zkušenost s podlahovou krytinou marmoleum,je oproti plovoucí podlaze prý hřejivá.A pokud ta kuchyň nevyjde v Ikee tak asi zkusíme truhláře.Všem moc díky za odpověď.

Luno,Jste poblíž Napajedel,Fatra dodává na trh lina vynikající kvality.
Marmoleum je podlahovka z přírodních surovin,ale musíte počítat s minimáně trojnásobnou cenou,nehledě na to,že si ho ani sami nepložíte.Prohléděte strejdu Google.
Co se týče kuchyně,50 000 se mi zdá za kuchyň skoro hodně,když jsou v nabídce kuchyně i za 5000 i když menší.
JABRAKA

A to je ta nejmenší bolest. Panty papírový, úchytky plastový, dorazy pojezdů žádný, pojezdy též žádná sláva. Prosklená dvířka jedním slovem hnus, a co teprve pracovní deska, pokud je vůbec v ceně? Těch 50 tísíc je tak akorát na solidní kuchyň, záleží na tom, jestli tam chtějí za tu cenu i spotřebiče a jaký. Se spotřebičema to vyjde kapku víc.

Asi jsem utekl dřív. :))
Mám teď novou kuchyň za 63 bez spotřebičů - včetně montáže jsem nesehnal nic podobně kvalitního v té ceně.
Mimochodem - myčka AEG z Polska (v ČR jí mají taky, ale o cca 5000kč dražší a záruku má AEG celounijní, takže mi ji opraví bezplatně i servis AEG v ČR) 13000kč, varná deska (plynová) Electrolux 5500kč, digestoř Fagor 3000kč, trouba Bosch 7500kč, rozvody elektřiny 5500kč, vody 600kč (umím sám), podlaha (Novilon 4500kč). Drobnosti, co jsem dělal sám nepočítám. 50000kč je na slušnou kuchyň spíše minimum.

Já mám kuchyň za 101k, včetně montáže, i se spotřebičema. Tedy trouba, varná deska a digestoř (a myčku až později). Takže když odečtu spotřebiče, tak mi to vychází na nějakých 80 tisíc za 5 metrů linky, možná 6 metrů, už nevím přesně. Ale práce perfektní, konzultace ohledně detailů i po mailu velmi rychlá, použitý materiál taky dobrej. Kdybych kupoval linku někde z Ikey, určitě by to vyšlo levněji, ale zase by to byla neskutečná drbačka (mám linku do tvaru U) a potřeboval jsem, aby linka byla "odtud potud", tedy prefabrikáty by nevyšly přesně tak, jak jsem si přál.
A dělala mi to jedna místní firma s dobrýma referencema.
Pf... linka za 5 tisíc. Jen dřez stál 4 a půl litru.
(Tak jsem se pěkně pochlubil ... :-) )

Obklady mi dělal tata, má moc šikovný ruce (je to "Pan řemeslník"!), vodu zapojil taky, elektriku jsme zmákli společně. Ale jen ze zdi do linky, jinak ve zdi to vedla firma, co stavěla barák. Inu, budu to ještě dlouho splácet :-(
Ale kuchyň už mám zaplacenou, padlo na to stavebko.