Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Právní rada

Dobrý den všem. Mám dotaz, který sem možná zdánlivě nepatří. Ale určitě nejsem jediný, kdo občas potřebuje urychleně právní radu. Je prosím vás nějaká net právní poradna, kde člověku VÁŽNĚ odpoví? Děkuji za případné typy.

dobry večer vam přeji ,,prosivas chtela by se zeptat,,odprodava mi mesto byt a nemam možnost si vzit uver jsem na mateřsky dovoleny,,ale mam možnost ho přenachat kamaradce,,ale na bytaku mi řekli že by musela mit dluh na najemne,,prosim jak to mam udelat aby ho přenachala kamaradce ,,předem dekuji za odpoved.