Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dům k rekonstrukci

Dobrý den,koupili jsme s mužem dům k rekonstrukci,nachází se cca10m od potoka.Je vlhký,betonové základy jsou položeny na hlíně chtěli bychom plovoucí podlahy jak máme postupovat s izolací podlah?Taky část domu je přistavená a jak byl dům neobýván po stěnách se vytvořily praskliny některé i po celé délce stropu-od rohu k rohu,nejsou hluboké ale chtěla bych se zeptat jak je poopravit a jak zabránit opětovnému popraskání.Děkuji lucka

Nebude to jednoduché ani lacné zbaviť sa vlhkosti.
Čím dôkladnejšie sa Vám podarí izolovať podlahu o to viac stúpne vlhkosť muriva, najviac sa to prejaví zvnútra v dolnej časti-pri podlahe.
Odborník po obhliadke ti určite navrhne možnosti a aj nahrubo ich vyčísli.

Ak je to bývanie na víkend, do nejakých zásadných rekonštrukcií je možno zbytočné investovať, skôr prispôsobiť sa stavu.