Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto pískání bez pomoci prstů

Pomoooc,od mala se pokouším naučit pískat,ale bez pomoci prstů.Na prsty umím v několika kombinacích,hvízdat samozřejmě taky,ale pískání jen pusou mi pořád nejde.Máte někdo nějaký návod?Nebo pokud možno obrázkový návod co s jazykem?Díky M.

ahoj všichni,když už jsem tohle vlákno založil,tak se vám musím taky POCHLUBIT :-) Zhruba po 30 letech dřiny a odříkání jsem začal takto pískat:-D Pravda,ještě se musejí vychytat drobné mušky,ale JE TO TAM :-) Za slova uznání a gratulace předem děkuji :-) M. PS:úplně se bojim jít si dneska lehnout,abych to zase nezapomněl :-)

Odříkám si 40 let, rvu si od tlamy. Kudy chodím, tudy foukám hubou že můžu sfouknout pochodeň, modrám a nadávám. Umím odfouknout holou držkou ženskejm sukně nad hlavu. Tuhle jsem rozfoukal zpět po poli stoh slámy, ale písk nikde. Prohlašuju, kdo tvrdí, že de pískat bez prstů, je podvodník. Ostatně ani s prstama mi to už nejde nejlíp.